UWIERZ W SIEBIE

Zacznij już dziś

squash

Dostęp do profesjonalnego kortu do squash'a.

sTREFA SAUN

W naszym klubie znajduję się specjalna strefa do relaksu po treningu

Zajęcia grupowe

Dostęp do rozbudowanych zajęć, w których każdy znajdzie coś dla siebie

Szukasz wszechstronnego klubu fitness, gdzie oprócz przestronnej siłowni skorzystasz z szerokiej gamy zajęć fitness dostosowanych do twoich potrzeb

idealnie trafiłeś!

Klub Fitness for Life mieszczący się w CH Europa 2 to ponad 2000 m2 powierzchni. Siłownia podzielona jest na kilka stref typu: cardio, stronger, cross, hammer, squash oraz sale fitness.

Stworzyliśmy to miejsce, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Najlepsza w Nowym Sączu kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, wolne ciężary, zajęcia fitness oraz strefę squash.

Klub posiada kilka usług dodatkowych takich jak możliwość skorzystania z sauny fińskiej (lub inaczej sucha, czynna codziennie od 12:00) oraz Kącika Malucha. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. W czasie, kiedy Państwo spokojnie zajmiecie się treningiem, my zajmiemy się Waszymi pociechami. Bezpieczna aranżacja wnętrza i czujne oko opiekunki sprawią, że czas spędzony bez rodziców upłynie szybko i ciekawie. Kącik Malucha czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:30. Zapraszamy dzieci w wieku od 3-8 lat

W Fitness for Life znajdziecie najlepszy jaki istnieje na rynku sprzęt firmy TechnoGym, MasterSport oraz HBP. Nasza nowa strefa Hammer spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie brakuje stanowisk wolnych. W ich skład wchodzą sztangi, ciężary oraz hantle. Strefa Cardio to 28 bieżni, 15 orbitreków oraz 8 rowerków.

Powierzchnia klubu: 2000 mkw
Squash
Strefa saun
Dwie przestronne sale fitness

"Wierzymy, że prawdziwa siła drzemie we wspólnocie – nie tylko w mięśniach."

Nasze

Zajęcia
fitness

Grafik zajęć

Znajdź swoje ulubione zajęcia w klubach Fitness For life

Zajęcia

Poznaj różnorodność zajęć w klubach Fitness For Life
KLIKnij

Instruktorzy

Sprawdź kadrę naszych instruktorów
KLIKnij

Facebook

NEWS

Trenuj w Fitness For life

sporty rakietowe

JESTEm PIERWSZY RAz

Co muszę wiedzieć?

1. parking

Zanim przyjedziesz, pamiętaj, że aby wjechać samochodem na parking należy pobrać bilet, który przy wyjeździe należy okazać parkingowemu.

Klienci CH Europy 2 mogą bezpłatnie korzystać z parkingu przez 2 godziny.

Klienci Fitness for Life przez 3 godziny na podstawie pieczątki na odwrocie biletu parkingowego, którą można uzyskać na recepcji klubu i okazać parkingowemu.

2. przed wejściem

Na trening spakuj ze sobą obuwie na zmianę, ręcznik oraz strój sportowy – są to rzeczy, bez których Twój trening nie będzie udany

Jeśli przy pierwszym wejściu wybierasz się na zajęcia – przyjdź na klub 10 -15 minut wcześniej aby personel klubu zdążył wyrobić kartę członkowską oraz profil.

Przed wejściem do klubu zdezynfekuj ręce przy użyciu środka do dezynfekcji dostępnego w klubie.

3. Formalności

W naszym klubie nie ma umów, maksymalny jak i minimalny okres członkostwa to jeden miesiąc ale aby się zapisać należy zabrać ze sobą dokument tożsamości. W przypadku osób niepełnoletnich należy mieć dokument oraz zgodę rodzica dostępną tutaj.

Zarówno na siłownię jak i na zajęcia grupowe nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na czas (pamiętaj o punktualnym przychodzeniu na zajęcia – względy zdrowotne)

partnerzy