💬 Fitness for Life – co z moim karnetem 
To pytanie, które pojawia się bardzo często dlatego spieszymy z ważnymi informacjami dotyczącymi odmrożeń 💁‍♂️
Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami 🧐

📌 Od poniedziałku 8 czerwca nasze Kluby wznawiają działalność. W związku z tym wszystkie karnety zostają odmrożone od tej właśnie daty.

💬 Co w przypadku kiedy na dzień 14 marca mój karnet był aktywny?
ℹ️ Zawieszenie działalności Klubu Fitness for Life nastąpiło od 14 marca 2020. W sytuacji w której karnet Klubowicza był aktywny, a do jego końca została dana liczba dni, wznowienie karnetu nastąpi od 8 czerwca 2020 a liczba dni do wykorzystania zgodna będzie ze stanem na dzień 14 marca 2020.
➡️ Przykład: Na dzień 14 marca do końca karnetu zostało 5 aktywnych dni do wykorzystania. Od poniedziałku 8 czerwca nastąpi odmrożenie karnetu i na dzień 8 czerwca, Klubowicz będzie miał 5 aktywnych dni na wykorzystanie swojego karnetu.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że sprawdzenie ilości pozostałych dni jest możliwe przy pomocy Panelu Klienta. Aby uruchomić Panel Klienta należy skontaktować się z infolinią (533273100).

 Kochani jeśli nadal macie jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy Was do kontaktu z Infolinią, która ma bezpośredni dostęp do systemu na którym pracujemy i będzie mogła od razu pomóc w rozwiązaniu wszelkich niejasności  533273100.