nasz klub

Nowy sącz ul. Nawojowska 1

Szukasz wszechstronnego klubu fitness, gdzie oprócz przestronnej siłowni skorzystasz z szerokiej gamy zajęć fitness dostosowanych do twoich potrzeb

idealnie trafiłeś!

Klub Fitness for Life mieszczący się w CH Europa 2 to ponad 2000 m2 powierzchni. Siłownia podzielona jest na kilka stref typu: cardio, stronger, cross, hammer, squash oraz sale fitness.

Stworzyliśmy to miejsce, aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Najlepsza w Nowym Sączu kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą na siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt cardio, wolne ciężary, zajęcia fitness oraz strefę squash.

Klub posiada kilka usług dodatkowych takich jak możliwość skorzystania z sauny fińskiej (lub inaczej sucha, czynna codziennie od 12:00) oraz Kącika Malucha. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. W czasie, kiedy Państwo spokojnie zajmiecie się treningiem, my zajmiemy się Waszymi pociechami. Bezpieczna aranżacja wnętrza i czujne oko opiekunki sprawią, że czas spędzony bez rodziców upłynie szybko i ciekawie. Kącik Malucha czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:30. Zapraszamy dzieci w wieku od 3-8 lat

"Wierzymy, że prawdziwa siła drzemie we wspólnocie – nie tylko w mięśniach."

W Fitness for Life znajdziecie najlepszy jaki istnieje na rynku sprzęt firmy TechnoGym, MasterSport oraz HBP. Nasza nowa strefa Hammer spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie brakuje stanowisk wolnych. W ich skład wchodzą sztangi, ciężary oraz hantle. Strefa Cardio to 28 bieżni, 15 orbitreków oraz 8 rowerków.

Powierzchnia klubu: 2000 mkw
Squash
Strefa saun