JESTEm PIERWSZY RAz

Co muszę wiedzieć?

1. parking

Po wjeździe na parking pamiętaj o zarejestrowaniu się w parkometrach, które znajdują się przy budynku CH Europa 2.

Klienci CH Europy 2, po wpisaniu numeru rejestracyjnego w parkometrze mogą bezpłatnie korzystać z parkingu przez 2 godziny.

Klienci Fitness for Life przez 3 godziny po wpisaniu numeru rejestracyjnego w tablecie, który znajduje się przy recepcji w Klubie.

Uwaga! Nie ma konieczności zabierania ze sobą biletu parkingowego lub umieszczania go za szybą samochodu.

Pamiętaj, aby numer rejestracyjny był poprawnie wpisany w system. Niepoprawne wpisanie numeru rej. skutkować będzie opłatą.

2. przed wejściem

Na trening spakuj ze sobą obuwie na zmianę, ręcznik, strój sportowy  oraz kłódkę o średnicy rygla minimum 5 mm– są to rzeczy, bez których Twój trening nie będzie udany.

Jeśli przy pierwszym wejściu wybierasz się na zajęcia – przyjdź na klub 10 -15 minut wcześniej aby personel klubu zdążył wyrobić profil. (bez karty członkowskiej)

Przed wejściem do klubu zdezynfekuj ręce przy użyciu środka do dezynfekcji dostępnego w klubie.

3. Formalności

W naszym klubie nie ma umów, maksymalny jak i minimalny okres członkostwa to jeden miesiąc ale aby się zapisać należy zabrać ze sobą dokument tożsamości.

W przypadku osób niepełnoletnich należy mieć dokument oraz zgodę rodzica dostępną tutaj. Zarówno na siłownię jak i na zajęcia grupowe nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na czas (pamiętaj o punktualnym przychodzeniu na zajęcia – względy zdrowotne)