STARTER

Jestem pierwszy raz. Co muszę wiedzieć?


PARKING
Zanim przyjedziesz, pamiętaj, że aby wjechać samochodem na parking należy pobrać bilet, który przy wyjeździe należy okazać parkingowemu. Klienci CH Europy 2 mogą bezpłatnie korzystać z parkingu przez 2 godziny, Klienci Fitness for Life przez 3 godziny na na podstawie pieczątki na odwrocie biletu parkingowego, którą można uzyskać na recepcji klubu i okazać parkingowemu.


PRZED WEJŚCIEM
Jeśli przy pierwszym wejściu wybierasz się na zajęcia – przyjdź na klub 10 -15 minut wcześniej aby personel kubu zdążył wyrobić kartę członkowską oraz profil.

Przed wejściem do klubu zdezynfekuj ręce przy użyciu środka do dezynfekcji dostępnego w klubie.

W naszym klubie nie ma umów, maksymalny jak i minimalny okres członkostwa to jeden miesiąc ale aby się zapisać należy zabrać ze sobą dokument tożsamości. W przypadku osób niepełnoletnich należy mieć dokument oraz zgodę rodzica dostępną w zakładce “do pobrania”.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą obuwie na zmianę, ręcznik oraz strój sportowy – są to rzeczy, bez których Twój trening nie będzie udany

Zarówno na siłownię jak i na zajęcia grupowe nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na czas (pamiętaj o punktualnym przychodzeniu na zajęcia – względy zdrowotne)


FORMALNOŚCI ZA NAMI
Teraz czas na trening…

Większość maszyn i urządzeń posiada opis wraz z instruktarzem, jak należy z nich korzystać. Podstawową obsługę włączenia maszyn na strefie cardio chętnie pokażą recepcjonistki – podejdź na recepcję i poproś o pomoc.

Jeśli jesteś całkiem początkującą osobą, i potrzebujesz opieki trenera/trenerki – poproś o numery telefonów do naszych trenerów na recepcji.

Zapraszamy na trening!